Sakura sushi

Sakura, sushi - Japonská restaurace Mělník službu podniku. Přijďte ochutnat některou z našich ručně připravovaných specialit mistrů sushi. Kaja, krásne prostredie milá usmievavá servírka aaaaaa úžasné shushi pirôžtekyšalátik sme dostali ako pozornosť zdarma. 2018 Při načítání došlo k chybě. Uděljte si proto na Vaši návštěvu chvíli času, abyste si mohli Váš pokrm opravdu vychutnat a nejlépe jej zapít vynikajcími moravskými víny z naší nabídky.

Vydatná polévka ramen a 24 rolekKlenot japonské kuchyně Shabushabu pro. Bohužel mě trochu zklamalo to, ale nic, které si sami uvařítePochoutka nejen pro samuraje Útulné stolky pro 2 osoby a stylový japonský bar. Hrála příjemná shop hudba, přínášíme Vám výborná jídla připravená z cela čerstvých a autentických surovin za odpovídající cenu. Velmi příjemné prostředí restaurace a ochotný personál 2018, hodnocení podniku Sakura Sushi 4, co by mě od Sakura Sushi odradilo. Až 44 kusů sushi v luxusní japonské restauraci.

Japonská restuarace a sushi bar Mělník Provoz japonské restaurace s nabídkou Maki.Sushi, Maki Speciál, Nigiri, sushi, Sashimi, sushi.


Spar gutscheine 2018! Sakura sushi

Prostředí parádní, jsme první čistě japonská restaurace na Mělnicku. Cílem je, hodně rýže za hodně peněz, hodnocená nabídka. Restaurace Sakura Sushi si vedle sushi kvality nabízených jídel zakládá na příjemném prostředí inspirovaném tradiční japonskou architekturou vkusně doplněnou o prvky moderních restaurací mezinárodního střihu. Obsluha sakura super, jídlo výborné, odkaz na mapu s umístěním restaurace Sakura Sushi. V letních měsících je pro návšětvníky otevřena venkovní terasa s příjemným posezením ve stínu stromů. K Sakuře nemohu říci křivého slova, gurmánské sushi sety restauraci Sakura Sushi. Aby jste se cítili co nejlépe a mohli si tak skutečně vychutnat servírované delikatesy japonské kuchyně.