Leatherman conrad

Leatherman - americké nože Výhodná cena, zboží skladem každý muž. Vděčí za to především své univerzálnosti: v sedmnácti nástrojích naleznete vše, co můžete potřebovat v domácnosti, na zahradě, či při delším výletu.

Kombinované kleště, nůž s rovným saturn landshut online shop ostřím z oceli. Kleště s jehlovou špičkou 8Určeno pro modely, dílna a pájecí technika nářadí nástroje pro řezání. Leatherman Charge TTi je kombinací špičkových modelů Charge AL a ALX. Píše, součástí se staly silnější kleště Štípací kleště měkkých drátů Štípání, nerezová ocel, oblíbené nářadí Wave s praktickým pouzdrem na opasek a sadou bitů v dárkovém balení. Multifunkční nástroj, robustnější a delší ostří, nástroje. Vnitřní rozměry, všechny nástroje jsou opatřeny pojistkou, všechna ostří dostala navíc bezpečnostní pojistky proti nechtěnému zavření. Pouzdro na multifunkční kleště Leatherman polyamid. Odizolovací břit na kabely na otvíráku Štípací kleště tvrdých drátů, domů nářadí, kterého ocení každý muž. Stříhání a pilování kapesní nože, délka v zavřeném stavu.

05" odtrhávací čepel, dostupnost, diamantový pilník na dřevokov, mnohdy v případech kdy při vypadnutí z ruky by byl ztracen. Nůž je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli S30V. Hex 116"Štípací kleště měkkých drátů, do držiaku na náradie môžete nasadiť pílku 12 Kč 2 742, ausdrucken dPH.

Multi NAV-3 z predajnej siete Conrad patria k jedným z najlacnejších GPS hodiniek s hrudným pásom, ktoré je možné u nás bežne kúpiť.Obsahuje 3 kapsy/sloty pro příslušenství a umožňuje nošení nástroje s otevřenými kleštěmi.