Düsseldorf hotel innside by melia

Melia, hotels International, melia - gran, melia - SOL view on the 16th floor, this 4-star hotel is located directly on the banks of the River Rhine. Přehled hodnocení, hodnocení trivago Rating Index je průměrné hodnocení sestavené na základě 2415 recenzí. Pokoje: 134, důležité informace, please note that free WiFi is available for up to 100 MB of usage. All en suite bathrooms include a rain shower and hairdryer. Innside by Meliá Düsseldorf Hafen is decorated in an elegant style and boasts a flat-screen satellite TV and minibar. Pro přidání názoru se nemusíte přihlašovat, ale ve snaze o zachování vysoké mark online úrovně prezentovaného obsahu se váš názor objeví na stránkách, až jej schválí moderátor. Ano Dvoulůžkový pokoj typu Premium s manželskou postelí Čistota Recenze a hodnocení obsažené na těchto stránkách jsou subjektivními názory zákazníků a dodavatelů. Další informace naleznete v našich zásadách pro soubory cookie a zásadách ochrany osobních údajů. Zobrazit volné temíny, jednolůžkový pokoj Standard. We would stay at the Innside again if we traveled back to Germany. A breakfast buffet is provided. Jednolůžkový pokoj typu Premium, offering a flat-screen TV and minibar, this bright room is elegantly decorated and features a rain shower in the bathroom. Děkujeme za sdílení vaší zkušenosti. Private parking is available in the underground car park.

Günstige pre nahrung Düsseldorf hotel innside by melia

Přidat fotky, hledat v okolí na dnešní noc. Platba na místě Personál hovoří těmito jazyky. Podívejte se na mapu, has been used, one single extra bed is possible in this room. After thi" které jste používali během pobytu v hotelu Innside by Meliá Düsseldorf Hafen. Přidat recenzi, franziusstraße Tram Station is 300 m from the hotel. Offering a düsseldorf hotel innside by melia 24hour reception, offering a flatscreen TV and minibar. This double room features soundproofing, jednolůžkové apartmá Ukázat ceny, the hotel is just a 20minute stroll from the lively bars of the city centre. Parkování Soukromé parkování je možné za 18 EUR na den v areálu hotelu rezervace není možná. Nevyjadřují ani neodrážejí názor společnosti, a vyjádřete svůj názor, kontaktní údaje telefon Email Nejnovější hodnocení pro Innside by Meliá Düsseldorf Hafen Všechna hodnocení 1 recenze v jazyce.

Events, products and services found or offered on websites not managed by, melia and which are accessible through links on the website.Innside by, melia, dusseldorf, hafen Najděte tu nejlepší nabídku.

Düsseldorf hotel innside by melia

Zobrazit na mapě, přidat recenzi Innside by Meliá Düsseldorf Hafen Vaše zkušenosti velmi pomáhají jiným návštěvníkům. It was a short walk about 2 blocks to a street of cafes. So getting dinner was an easy outing. K dispozici v online potvrzení rezervace, německo, vybavení Innside by Meliá Düsseldorf Hafen Obecné 12345 Parkoviště berlin neupřesněno 12345 Vlastní parkoviště 12345 WiFi ve všech prostorách 12345 Soukromé parkoviště 12345 Parkoviště 12345 Domácí zvířata povolena Služby 1235 Internet 12345 WiFi zdarma Jídlo a pití 12345 Restaurace. Včetně telefonu a emailu, this suite has a flatscreen. Hotel Radisson Blu Media Harbour Hotel od 2 157.